Завдання 4 олівця і 3 зошити коштують 54 рубля а 2 олівця і 2 зошити 34 рубля скільки коштують 6 олівців і 5 таких

Завдання 4 олівця і 3 зошити коштують 54 рубля а 2 олівця і 2 зошити 34 рубля скільки коштують 6 олівців і 5 таких

  • 54 + 34 = 88 (руб).
    виходить, що так
  • Скільки разом стоять дізнатися треба?